Про напрям

Представляємо Вам стратегічний напрямок Громадського руху “Кріпак” – “Земля”

Для того, щоб вирватись з кріпацтва, українському народу потрібно навести лад в сфері управління земельними ресурсами, в першу чергу, земель сільськогосподарського призначення.

З моменту здобуття Незалежності, земля системно розкрадалась, а фактично виступала та виступає джерелом незаконного збагачення державних та місцевих посадовців.

Значні земельні масиви використовуються нераціонально та неефективно. Все це лише посилює несправедливість, нерівність у суспільстві, збільшує ворожнечу між людьми та підриває національну безпеку.

Українська держава та суспільство щорічно втрачають колосальний обсяг коштів на землі. “Втрачена вигода” вимірюється у тисячах кілометрів нових доріг, сотнях нових шкіл, лікарень та інших складових суспільного добробуту.

Очевидно одне – цьому потрібно поставити край. Суспільно-політичні трансформації 2014-го року вказують на незворотність змін, на новий курс української держави, в тому числі у сфері управління земельними ресурсами.

Громадський рух “Кріпак” обстоюватиме механізми, які зупинять земельну корупцію та сформують державну політику ефективного використання земельних ресурсів. Українська земля була, є і буде Матінкою-годівницею для українців.

Громадський рух “Кріпак” в межах стратегічного напрямку “Земля” реалізує проекти “Земля: голос громад” та “Доброчесність земельної реформи”.