ЗАКЛИКАЄМО МІСЦЕВІ РАДИ АКТИВІЗУВАТИ СВОЮ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІ ПРОЕКТУ “ЗЕМЛЯ: ГОЛОС ГРОМАД”

ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “КРІПАК” ЗАКЛИКАЄ МІСЦЕВІ РАДИ АКТИВНІШЕ ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННЯ ПРОЕКТУ “ЗЕМЛЯ: ГОЛОС ГРОМАД”

30 жовтня 2017 року, Київ

Починаючи з травня цього року, Громадський рух “Кріпак” проводить ексклюзивне опитування місцевих рад, щодо доцільності скасування мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.

Опитування проводиться в межах проекту “Земля: голос громад”.

Аналогів цьому в історії України ще не було!

Ми поставили собі за амбітну мету – якнайширше заміряти відношення громад України до можливого скасування мораторію.

В ході реалізації проекту нами було направлено більше 5 500 запитів до місцевих рад обласного, районного, міського та сільського рівнів.

В опитуванні вже прийняло участь більше 900 місцевих рад різного рівня з усіх областей України, в межах контрольованої території.

Отримані дані наразі опрацьовуються.

В силу технічних причин, ми не змогли доставити звернення у всі, без виключення, місцеві ради в Україні, особливі сільського рівня – далеко не всі з них користуються електронною поштою та є доступними через факсимільний зв’язок.

Тим не менш, ми знаємо, що багато сільських рад ініціювали обговорення доцільності зняття мораторію за власною ініціативою, без прямого звернення.

Також звертаємось до місцевих рад, які отримали звернення від Громадського руху “Кріпак” та проводять обговорення, чи планують його провести, пришвидшити відповідну роботу та невідкладно повідомити нас про результати розгляду.

Позиції місцевих рад, за результатами розгляду, просимо направляти на адресу: kripak.org@gmail.com.

Опитування місцевих рад проекту “Земля: голос громад” є чи не єдиним достовірним, документально оформленим всеукраїнським зрізом, щодо зняття мораторію в Україні.